menusearch
maveragroup.ir

پرسش های متداول

جستجو
صفحه اصلی
چهارشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۸ ۱:۵۸:۴۷
چرا باید از آژانس های املاک و مستغلات استفاده کرد؟

جواب : خرید از طریق یک شرکت ثبت شده دارای چند مزیت است:

1_ شما میتوانید طیف گسترده ای از املاک که با معیارهای شما مطابقت دارند را ببینید ،نه فقط از یک سازنده .

2_ تجربه ما به نفع شماست همانطور که کارکنان ما شما را کاملا برای انتخاب بهترین ملک حمایت می کنند.

3_ شناخت کامل ما از هر منطقه برای خرید شما می تواند راهنمایی مناسبی برای شما باشد.

آیا شرکت خارجی می توان در ترکیه ملک خریداری کند؟

جواب: بله ،شرکت شما می تواند به نام خود ملک خریداری کند اگر کشور شما قرارداد همکاری متقابل با ترکیه داشته باشد . که خوشبختانه این قرارداد ما بین دولت ترکیه و دولت ایران نوشته شده است و شما به راحتی می توانید در ترکیه شرکت خود را به ثبت برسانید.

آیا به منظور خرید ملک در ترکیه نیاز به دریافت اجازه اقامت می باشد؟

خیر به هیچ وجه ولی با خرید ملک می توان اقامت ترکیه را دریافت کرد

سند چگونه است؟

جواب : سند tapu نامیده می شود و تمام معاملات ملکی برای خارجیان تنها از طریق دفاتر ثبت زمین که بستگی به موقعیت ملکی زمین دارد انجانم می گردد.

 آیا املاک موروثی خواهند شد؟

جواب : بله ،کلیه املاک با سند و تاپو کشور ترکیه موروثی خواهند بود

آیا در صورت خرید ملک می توان اجازه اقامت در ترکیه را بدست آورد؟

جواب : براساس قانون جدید هر شهروند خارجی می تواند اجاره اقامت در ترکیه را با ارائه سند ملکی سالیانه با اجازه ی تمدید اقامت تا هنگام فروش ملک را دریافت کند.

آیا زمان مناسبی برای خرید ملک در ترکیه را انتخاب کرده ایم ؟

سوال درستی که برای بسیاری ازعلاقمندان به خرید ملک در ترکیه مطرح است ، این سوال است که  آیا زمان مناسبی برای خرید ملک در ترکیه را انتخاب کرده ایم؟ در پاسخ به این سوال موارد مختلفی را باید بررسی کنید تا از اینکه زمان مناسبی را برای سرمایه گذاری در ترکیه را انتخاب کرده اید مطمئن شوید.

خرید ملک در ترکیه در حال حاضر بری خارجیان دارای مزایایی برای دریافت اقامت ترکیه و همینطور دریافت شهروندی ترکیه میباشد که جزییات آن به وضوح در وبسایت ما شرح داده شده است . این قوانین در حال حاضر برای خارجیان با سهولت بیشتری انجام میشود و از این جهت میتوان گفت که زمان مناسبی را برای خرید ملک در ترکیه انتخاب کرده اید.همانطوری  که در بخش دریافت شهروندی از طریق خرید ملک در ترکیه شرح داده ایم ، تا سال گذشته و در واقع تا اواخر سال 2018 ، اگر یک سرمایه گذار خارجی مایل به دریافت پاسپورت ترکیه بود ، میبایست ملکی به مبلغ بالای یک میلیون دلار در ترکیه خریداری کند تا موفق به دریافت شهروندی کشور ترکیه شود . در حال حاضر دولت ترکیه رقم این سرمایه گذاری را کاهش چشمگیری داده است و برای اینکه بتواند سرمایه گذاران خارجی را متقاعد به سرمایه گذاری در ترکیه نماید ، رقم سرمایه گذاری خرید ملک را از یک میلیون دلار به دویست و پنجاه هزار دلار کاهش داده است . به موجب تغییر این قانون سرمایه گذاران بسیار زیادی شروع به سرمایه گذاری در ترکیه جهت دریافت شهروندی ترکیه نموده اند و پیش بینی میشود که ظرف مدت کوتاهی دولت رقم ایم سرمایه گذاری را مجدداٌ افزایش دهد . بنابراین با قطعیت میتوان گفت برای آن دسته از افرادی که مایل به دریافت پاسپورت ترک از طریق سرمایه گذاری خرید ملک در ترکیه میباشند ، بهترین و مناسب ترین زمان است .
در ترکیه در حال حاضر صنعت ساخت و ساز بسیار رشد کرده و در شهرهای مختلف به خصوص شهرهایی که بیشتر مورد علاقه سرمایه گذاران خارجی میباشد ، پروژههای بزرگ و لوکس وهمینطور پروژههای کوچک تر در مناطق مختلف در حال ساخت هستند و به دلیل رقابتی در بازار برقرار شده است ،امکان داشتن انتخاب های بهتر خواهید داشت و راحت تر میتوانید آپارتمان و ملک مورد نظر مورد نظر خود را پیدا کنید و به علاوه وجود مجتمع های مختلف موجب شده است که به دلیل رقابت موجود در بازار ، شمابا قیمت مناسب تری خرید کنید . بنابراین اگر مایل به خرید ملک در ترکیه میباشید ، در حال حاضر هم قدرت انتخاب بیشتری خواهید داشت و میتوانید از بین مجتمع های مسکونی متفاوت بهترین مجتمع را با مناسب ترین قیمت و شرایط پرداختی انتخاب کنید .
با وجود اینکه بازار ساخت و ساخت و احداث پروژههای جدید بسیار پررونق است اما افزایش قیمت دلار و یورو موجب شده است که قیمت مصالح ساختمانی در ترکیه افزایش چشمگیری پیدا کند و به همین دلیل مجموعه هایی که از این به بعد در ترکیه ساخته شوند ، به دلیل گران شدن مصالح ساختمانی ، قیمت ساخت گرانتری خواهند داشت و به همین دلیلقیمت املاک در ترکیه افزایش خواهند داشت .
اینها بخشی از دلایلی هستند که میتونید برای بررسی اینکه آیا زمان مناسبی برای خرید ملک در ترکیه را انتخاب کرده اید ، یا خیر مورد بررسی قرار دهید .

طراحی توسط یوتاب وب