menusearch
maveragroup.ir

مقایسه خرید ملک در ترکیه با سرمایه گذاری در بازار ارز ،طلا و ملک ایران

جستجو
صفحه اصلی
چهارشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۸ ۲:۴۴:۲۶
۱۳۹۸/۳/۴ شنبه
(0)
(0)
مقایسه خرید ملک در ترکیه با سرمایه گذاری در بازار ارز ،طلا و ملک ایران
مقایسه خرید ملک در ترکیه با سرمایه گذاری در بازار ارز ،طلا و ملک ایران

با توجه به پیشرفت چشم گیر ترکیه در زمینه ملک و زمین و همچنین پایین بودن قیمت های ملکی و ارزش افزوده ای که بعد از 1 تا 2 سال به ملک ها تعلق گرفته و همچنین بالا رفتن 150 درصدی قیمت لیر نسبت به ریال ایران در 24 ماه گذشته زمینه خوبی را برای سرمایه گذاران ایرانی در ترکیه فراهم شده است به طوری که خرید ملک توسط ایرانیان در 2 سال گذشته با توجه به آمار رسمی دولت ترکیه تا 3 برابر رشد داشته است.

به عنوان مثال در منطقه غرب استانبول در 2 سال گذشته ارزش ملک ها تا 300% بیشتر شده است . آپارتمان لوکسی که دارای تمامی امکانات از جمله استخر ، حمام ترکی،سینما، باشگاه بدنسازی ،roofgarden و ....به مبلغ 60.000 لیر فروخته می شده  امروز 180.000 لیر خرید و فروش می شود. با توجه به تغییرات ارزش لیر نسبت به ریال ایران و افزایش قیمت ملک ارزش سرمایه گذاری به روی ملک های ترکیه 450 درصد نسبت به واحد پولی ریال ایران داشته که در مقایسه با سرمایه گذاری دیگر مانند دلار که 38% ، خودرو 300% ،سکه 383% بوده باز هم سرمایه گذاری برای ایرانیان در ترکیه 1.5 برابر بیشتر بوده .

تمامی قیمت های ذکر شده و نرخ ها با استفاده به آمار بانک های مرکزی کشور ترکیه و کشور ایران بوده.

خرید ملکی لوکس با امکاناتی مانند استخر ،سینما ،باشگاه و..... در ایران کمتر از 4 یا 5 میلیارد تومان نیست. این در صورتی است که در ترکیه با مبلغ 180.000 لیر می توان این ملک را خریداری کرد و همچنین در نزدیکی استانبول 250 متر زمین با فاصله 5 دقیقه ای تا دریا و در محیطی زیبا و طبیعتی جنگلی 60 میلیون تومان است که به راحتی می توانید علاوه بر سرمایه گذاری اقامت کشور ترکیه را بگیرید و سالانه بدون هیچ محدودیتی تمدید کنید.

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
طراحی توسط یوتاب وب